Dy vite në një lidhje/ Vajzat lezbike zbulojnë se mamatë e tyre kanë shkuar me të njëjtin burrë: Jemi motra?!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 22.06.2022, 14:27

Një çift lezbikesh që kanë një ngjashmëri të madhe kanë zbuluar se mund të jenë në të vërtetë motra nga babai, por ato ende po mendojnë të qëndrojnë së bashku edhe nëse janë motra. Carley Gonschior dhe Mercedes Stewart, nga Kanadaja, janë takuar dy vitet e fundit dhe kanë një llogari në OnlyFans.

Sipas dyshes, së fundmi ata zbuluan se nënat e tyre flinin me të njëjtin burrë dhe mund të kenë një baba.

Ato treguan në TikTok se mund të kishin të njëjtin baba.

“Kur mësoni pas dy vitesh lidhje që nënat tuaja kanë fjetur të dyja me të njëjtin burrë”, shkruajnë ato në videon që tashmë është bërë shumë virale, e cila është parë më shumë se 6.9 milionë herë.

Sipas dyshes, së fundmi ata zbuluan se nënat e tyre flinin me të njëjtin burrë dhe mund të kenë një baba.

'A duhet të bëjmë një test të ADN-së?' pyetën ato në mbishkrim.

Carley Gonschior dhe Mercedes Stewart, një çift lezbikesh nga Kanadaja, janë bërë virale në TikTok pasi pretendojnë se mund të jenë gjysmë motra.

Mijëra qytetarë kanë shkruar në komente dhe u kanë thënë se kanë një ngjashmëri të madhe dhe se duhet të bëjnë menjëherë testin e ADN-së.

@carleyandmercedes Should we take a DNA test? #siblingsordating #fyp #foryou #wlw #xyzbca ♬ original sound – szasgrandchildren

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit