“Sunny Hill” rikthehet në Prishtinë, reagon Dua Lipa

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.06.2022, 12:00

Gjatë ditës së sotme është konfirmuar që festivali “Sunny Hill” do të mbahet në Prishtinë.

Ky lajm i madh i ka gëzuar të gjithë, duke bërë reagime të shumta në rrjetet sociale.

Në mesin e shumë fytyrave publike, erdhi reagimi edhe nga organizatorja e këtij festivali, Dua Lipa.

Përmes një postimi në Instastory, Dua postoi datat kur do të mbahet festivali në Prishtinë, e që për këtë fakt sigurisht ndihet e lumtur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit