Rrokulliset 12-vjeçari në Ferizaj i cili kishte dalë me veturë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.06.2022, 08:33

Në Ferizah ka ndodhur një vetaksident në fshatin Sazli , ku shofer ka qenë një i mitur i moshës 12-vjeçare, ndërsa shoqërues i tij si pasagjer ka qenë moshatarë i tij.

Deri te aksidenti ka ardhur, kur vetura ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Lëndime trupore kanë pësuar i mituri që drejtonte veturën, gjithashtu edhe 11-vjeçari që ishte pasagjer.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit