Ja emrat e kryetarëve të 10 degëve të BDI-së

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.06.2022, 21:14

BDI sot ka mbajtur zgjedhje për kryetar degash të kësaj partie. Kreu i partisë, Ali Ahmetinë një konferencë për mediat shpalli rezultatet.

“Kryetar dege i BDI-së në Gostivar është zgjedhur Valdet Xhaferi, ndërsa në Tetovë Faton Ahmeti. Në Bogovinë, Besnik Emshiu, në Bervenicë, Arkin Jahi, Zhelinë-Emir Sulejmani, Vrapçishtë – Nebi Rexhepi, Tearcë- Nuhi Neziri, Çashkë-Nafi Durmishi, në Studeniçan Ejup Abazi, kurse në Dollnen, Xhemil Qamili”, njofroi kreu integrist.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit