E rëndë: 18-vjeçarja nga Gjakova vdes në aksident në Belgjikë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.06.2022, 12:59

Sot, në një aksident komunikacioni ka ndërruar jetë Era Grezda, 18 vjeçarja nga Gjakova me banim në Belgjikë.

Familjarët me dhimbje të thellë kanë njoftuar për lajmin tragjik.

18 vjeçarja prej vitesh ka jetuar mes Belgjikës dhe qytetit të Gjakoves, vend me të cilin ka pasur një lidhje të fortë shpirtërore.

Ngushëllime famijes!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit