Gruaja rrah burrin në Podujevë, ky i fundit e raporton në polici

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.06.2022, 13:27

Një rast i dhunës familje është raportuar dje në Podujevë. Raportues ka qenë një burrë, i cili ka treguar në polici se është në hall nga gruaja e tij.

Kjo pasi që ajo po ushtron dhunë ndaj tij vazhdimisht.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit