Futbollisti i Premier Ligës me plis në kokë e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.06.2022, 12:32

Futbollisti i Norwich, Teemu Pukki momentalisht gjendet në Kosovë, por për arsye familjare.

Motra e tij është martuar me një shqiptar të Kosovës.

Ndërkohë, bashkëlojtari i Rashicës te Norwichi, Pukki është duke kaluar një kohë të bukur në Kosovë.

Ai në foto shihet duke kërcyer me plis në kokë dhe me flamur kombëtar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit