E njëjta histori! Publikohet teza e provimit të matematikës

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17.06.2022, 12:05

Ashtu si në testin e letërsisë, edhe sot në testin e matematikës të maturantëve në Shqipëri, duket se janë lejuar telefonat brenda në ambientet e shkollave.

Ende pa përfunduar, teza e matematikës është publikuar në rrjetet sociale.

Ende nuk dihet se kush konkretisht e ka publikuar tezën, por dyshohet se ka dalë nga maturantët brenda në provim.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit