Tmerr në metro: Një burrë vdes pasi rrobat i ngecin në dyert e trenit

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 16.06.2022, 21:07

Autoritetet thonë se një qytetar nga Bruklin, SHBA, vdiq kur rrobat e tij ngecën në një derë treni të metrosë dhe ai rrëshqiti në shina.

Viktima, e identifikuar nga autoritetet si 37-vjeçari Marcus Bryant, po zbriste nga një tren në veri në stacionin Avenue M në Midëood rreth orës 23:50 të mërkurën kur pantallonat ose xhaketa e tij ngecën në derën e trenit të metrosë, thanë policët.

Ai ra në shina dhe nuk u godit nga treni, por pësoi lëndime vdekjeprurëse, tha policia.

Burri u dërgua në Qendrën Mjekësore Maimonides, por nuk mundi të shpëtohej, thanë policët.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit