I biri humb jetën në punë, e ëma shkon ta sjellë në shtëpi por vdes në një aksident rrugës

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 11.06.2022, 20:56

Një fat tragjik që bashkon nënën dhe djalin. Rosina De Franco, 80 vjeç, nga Tortora (Cosenza), vdiq në një aksident automobilistik. Ajo kishte shkuar në Lacio pas vdekjes së djalit të saj si pasojë e një aksidenti në punë.

E moshuara ndodhej në makinën që drejtohej nga bashkëshorti i saj, i cili mbeti i plagosur rëndë. Sipas asaj që mësohet, bashkëshortët po ktheheshin në Kalabri nga Lacio, ku kishin shkuar pas vdekjes së djalit të tyre, si pasojë e një aksidenti në punë.

Burimi: FANPAGE | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit