E FUNDIT/ Aksidentohet autobusi i kombëtares Bullgare, një futbollist i plagosur

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11.06.2022, 01:52

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi. Mësohet se është aksidentuar autobusi i kombëtares së Bullgarisë.

Deri më tani raportohet se është plagosur një futbollist. Aksidenti ka ndoshur në një qytet të Gjeorgjisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit