Armando Broja e feston golin dhe me dy tifozë në fushë

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10.06.2022, 22:19

Dy tifozë janë futur në fushë pasi Broja ka shënuar gol. Ata nuk i kanë përmbajtur dot emocionet dhe kanë shkuar të përqafojnë futbollistët.

Tifozët janë nxjerrë jashtë më pas nga siguria e stadiumit. Ndërkohë sfida është barazuar. Izraelitet kanë shënuar një gol në momentin që pritej më pak.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit