Shqipëri-Izrael nis disa minuta me vonesë

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 10.06.2022, 21:00

Sfida midis Shqipërisë dhe Izraelit, e vlefshme për Ligën e Kombeve, nisi me disa minuta vonesë.

Arsyeja ishte për shkak se një pjesë e tifozëve të Kombëtares hodhën disa letra në fushë.

Vetëm disa minuta u desh që të pastrohej fusha nga këto letra, për ta vazhduar sfidën në normalitet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit