Mbi 3600 km, tifozët kuqezinj spektakël në Islandë

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 06.06.2022, 21:00

Shqipëria po luan në këto momente ndeshjen me Islandën, e vlefshme për Ligën e Kombeve, në Rejkjavik.

Gjithsesi tifozët kuqezi nuk e njohin këtë distancë të largët të cilët këtë vendosën ta përdornin dhe në banderolën e shpalosur në stadiumin e Rejkjavikut.

“3671 km. Ne nuk njohim kufij”, shkruhej në banderolën e tifozëve kuqezi, për t’i dhënë një mbështetje akoma dhe më të madhe Kombëtares.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit