Rëndohet tragjedia/ Dyshohet se motra u fut në Liqenin e Prushit për të shpëtuar vëllain, u mbytën të dy   

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 27.05.2022, 19:33

Tragjedia e rëndë e ndodhur pak më parë në Liqenin e Prushit në Tiranë fatkeqësisht merr përmasa akoma më të rënda.

Sipas disa qytetarëve që kanë shkruar pranë redaksisë së Joq Albania, dyshohet se viktimat janë motër e vëlla.

Ka dyshime se motra u fut në liqen për të shpëtuar vëllain por fatkeqësisht humbën jetën të dy.

Ndërkaq dyshohet se dy të miturit janë vendas nga zona e Vaqarrit.

PËRDITËSIM

Sipas raportimeve dyshohet se bëhet fjalë për dy vëllezër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit