Me kryq të madh në dorë duke shkuar në stadium, tifozi i lë të gjithë pa fjalë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 25.05.2022, 19:35

Një tifoz i ardhur për të parë ndeshjen finale mes ekipeve të Romës dhe Feyenoord i ka lënë të gjithë pa fjalë pasditen e sotme.

Ai ishte duke kaluar në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” me një kryq tepër të madh në krahë. Nuk dihet me siguri nëse është tifoz i Romës apo i Feyenoord-it, por fakt është se i la të gjithë me gojë "hapur".

Ndoshta tifozi mund të jetë ndonjë prift, megjithatë ai dhuroi njw "spektakël" të veçantë para syve të të pranishmëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit