EKSKLUZIVE/ Dalin pamjet, policia shqiptare “mbyt” në shkopa gome tifozët

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 24.05.2022, 22:18

Pak më parë kanë mbërritur pamjet ekskluzive pranë redaksisë së Joq Albania ku duket se ka patur përleshje mes tifozerive dhe policisë shqiptare.

Sipas pamjeve të mbërritura pranë redaksisë sonë shikohet sesi policët shqiptarë “mbysin” në shkop gome tifozët. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Air Albania”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit