Ekskluzive/ Detajet, Donaldi u aksidentua me motor ndërsa Romeo e shoqëroi në ambulancë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 21.05.2022, 11:31

Ditën e djeshme qytetarët raportuan për një incident në aksin Tiranë-Elbasan ku u raportua se Romeo Veshaj ishte përfshirë në një aksident.

Në vendngjarje dallohej edhe një motor i shtrirë në asfalt ndërsa Romeo u fotografua pranë një mjeku dhe një ambulance.

Ndërkohë sipas disa qytetarëve të tjerë të pranishëm në vendngjarje, mësohet se i aksidentuar me motor ka qenë Donaldi ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit