Lojë erotike me një limon, burri bëhet “për thikë” në spital

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 21.05.2022, 10:01

Xhajës italian i paska shkuar mendja keq si duket. Një lojë erotike që përfundoi keq, nuk dihet vetëm apo në çift me partnerin, bëri që një burrë me banim në liqenin Maggiore të përfundonte “nën” thikë në spital me urgjencë. Shkak ishte një alamet kokrre limoni e cila s’dihet se si kishte përfunduar brenda të pasmeve të tij.

Rastet e shpeshta

Nuk është e pazakontë që pasojat e një loje erotike të përfundojnë nga shtrati në shtëpi në shtratin e dhomës së urgjencës. Përveç rasteve të praktikave seksuale më ekstreme, ka edhe shumë raste pak a shumë të rënda me të cilat mjekët duhet të përballen shpesh.

Aksidentet përfshijnë gra dhe burra: mosha mesatare është rreth 40 vjeç, por mund të hasni pacientë më të vjetër, madje edhe 80 vjeç.

Burimi: FANPAGE | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit