Dëshmitarët: Pas atentatit ka akoma shkëmbime zjarri në Lezhë, dëgjohen në gjithë zonën

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 14.05.2022, 21:09

Pas atentatit që ndodhi pak momente më parë në Lezhë, qytetarët raportojnë ekskluzivisht për Joq Albania se ka ende shkëmbime zjarri në Lezhë. Sipas tyre të shtënat me armë dëgjohen në të gjithë zonën. Nuk dihet ndërkaq se nga vijnë të shtënat dhe se çfarë po ndodh aktualisht në zonë. Vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit