Atentat si në filma në Lezhë, qëllohet me armë ndaj Mercedesit në lëvizje

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 14.05.2022, 20:28

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak momente më parë në Lezhë. Mësohet se janë dëgjuar disa të shtëna armësh. Dyshohet se disa persona kanë qëlluar me armë zjarri ndaj një automjeti në lëvizje. Nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima, por mësohet se mjeti ka dalë nga rruga. Vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit