Pamje nga aksidenti i rëndë në Carralevë, persona të shtrirë në rrugë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.05.2022, 18:59

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes tri veturave në fshatin Carralevë në magjistralen Shtime – Prizren pasditen e së shtunës.

Kështu ka bërë të ditur për lajmi.net zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, duke thënë se ka pasur edhe dëme materiale në tri veturat.

"Sot rreth ores 13 :13 Policia Rajonale e Ferizajit ka pranuar nje informacion se në rrugën Magjistrale Shtime – Prizren , në fshatin Carrelevë ka ndodhur një aksident komunikacioni. Të përfshira në aksident janë 3 automjete me targa vendore. Veç dëmeve të shkaktuara materiale në të 3 automjetet , lëndime trupore kanë pësuar 2 persona”, bëri të ditur Veseli.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit