Shi i madh në Klinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.05.2022, 15:15

Edhe pse kjo javë u karakterizua me temperatura më të larta në Kosovë, si duket fundi i saj nuk do të jetë i njëjtë ne disa qytete.

Kjo pasi në Klinë të shtunën ka rënë një shi i madh.

Në disa pamje të publikuara në rrjetet sociale nga banorët e këtij qyteti shihet se uji k ka mbuluar rrugët, por nuk raportohet për dëme materiale.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit