Të shtëna me armë në veri

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.05.2022, 14:23

Janë dëgjuar të shtëna me armë disa herë para pak minutash në veri të Mitrovicës.

Qytetarët kanë treguar se gjuajtjet janë dëgjuar jo larg dhe disa herë me radhë.

Siç mëson “jepizë”, banorë që jetojnë në veri e kanë lajmëruar Policinë, gjersa Policia menjëherë është nisur për në veri.

Banorët tregojnë për se të shtënat janë dëgjuar nga “Lagjja e Minatorëve”, dhe dyshohet se janë gjuajtur dy grupe mes vete.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit