U shfaq me shami në kokë duke shijuar puro, Fjolla përfundon në spital

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.05.2022, 13:28

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet përsëri në rrjetet e saj sociale. Para disa ditësh ajo u pa duke pirë puro e duke shijuar momentin, ndërsa ishte me një shami në kokë, teksa përmes një postimi në story, në Instagram, këngëtarja shqiptare e cila u nda nga biznesmeni Fisnik Syla është parë në gjendje të rënduar, me serum, e shtruar në një spital.

Nuk dihet ende saktësisht se çfarë ka ndodhur me këngëtaren shqiptare, teksa shihet shtrirë dhe e lodhur në një nga krevatet e spitalit ku po kurohet.

Kujtojmë se Morina u arrestua një vit më parë, pasi u kap me armë në çantë bashkë me partenrin e saj, me të cilin tashmë janë në krizë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit