Endri Prifti: Flas me UFO-t

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 14.05.2022, 12:23

Këngëtari korçar Endri Prifti njihet në publik për batutat e tij përpos muzikës dhe vokalit të veçantë. Së bashku me të vëllain Stefin, ata janë një prej fysheve më popullorr të muzikës shqiptare.

Së fundmi këngëtari është bërë kryefjalë e mediave rozë për shkak të marrëdhënieve me bashkëshorten e tij, me të cilën ka patur konflikte të shumta për çështje pronësie.

I ftuar në një emision televiziv, Endri është pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që ka bërë dhe përgjigja e tij rezultoi tejet e çuditshme…

“Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën. Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh poshtë e lart në vendet më të këqija që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t”,-u shpreh ai.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit