Lëkundje tërmeti në Fier dhe Vlorë

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14.05.2022, 07:45

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë pak më parë në zonë e Vlorës dhe të Fierit. Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.3 e shkallës rihter.

Lëkundjet janë ndjerë pak sekonda dhe shumë të lehta. Ka pasur raportime edhe nga qytetarët për lëkundjen e tërmetit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit