E mitura largohet nga shtëpia dhe s’kthehet më, mamaja e kërkon e shqetësuar

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13.05.2022, 14:10

Një vajzë e mitur në Durrës është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Mamaja e saj shtetasja me iniciale XH.X ka denoncuar në polici zhdukjen e vajzës së saj të mitur me iniciale A.X.

Njoftimi i policisë Durrës:

Më datë 12.05.2022, shtetasja Xh. X., banuese në Durrës, ka kallëzuar se vajza e saj e mitur, shtetasja A. X., është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit