Lë nam miliarderja Kendall Jenner! S’di të presë një kastravec

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13.05.2022, 14:04

Kendall Jenner, modelja miliardere e familjesh Kardashian është bërë MEME kudo në rrjet. Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians” ka lënë nam pasi nuk di të presë as një kastravec.

Modelja e mban kastravecin në mënyrë të çuditshme teksa i thotë të ëmës se di ta bëjë dhe se është diçka tejet e lehtë. Kris Jenner, mamaja e 5 vajzave ndër më të pasurat në botë, Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e sheh të bijën e habitur në videon e re të bërë virale.

VIDEON MUND TA SHIKONI DUKE KLIKUAR KËTË LINK:

https://vm.tiktok.com/ZMLvsfp7J/?k=1

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit