Arrestohet gostivarasi! Sulmoi fizikisht gruan e tij

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.05.2022, 12:50

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një gostivaras pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan e tij.

“Me datë 12.05.2022 në Gostivar, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Gostivar kanë arrestuar personin N.B. Pasi që është raportuar se rreth orës 14:40 ka sulmuar fizikisht gruan e tij 43-vjeçare. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit