Sherr për një vend parkimi, shpallet në kërkim aktori Ervin Doko

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.05.2022, 09:57

Ervin Doko, aktori i teatrit të Durrësit është shpallur në kërkim nga policia. Dyshohet se ai është shpallur në kërkim pas sherrit të ndodhur ditën e djeshme në Tiranë për një vend parkimi.

Aktori Doko është i njohur edhe në filmat e Ermal Mamaqit.

vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit