Tragjike: Vdes një person pasi bie nga ura

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.05.2022, 09:35

Një rast tragjik ka ndodhur dje në fshatin Koretin të Kamenicës.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person i gjinisë mashkullore, gjersa po kalonte mbi një urë për këmbësorë, ka rënë nga aty në lumë dhe për pasojë ka vdekur.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për obduksion.

Rasti ëshë klasifikuar si “vdekje e dyshimtë”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit