Sabiani dhe Iliri prishin miqësinë, balerini nuk e uron as për ditëlindje

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.05.2022, 08:15

Sabiani dhe Ilir Shaqiri dukej se ishin dy miqtë e vërtetë nga shtëpia e BB Vip, por duket se gjërat kanë ndryshuar dhe miqësia e tyre është krisur.

Çfarë po ndodh? Kríset marrédhénia Sabian-Ilir…(VIDEO) | Juda.al

Pak ditë më parë Sabiani tha:

Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Iliri dhe Arjola u puthën në buzë, reagon Sabiani - GazetaBlic

Ditën e djeshme Sabiani festoi ditëlindjen dhe nuk munguan urimet nga miqtë, kolegët dhe banorët e BB Vip, por mungoi urimi i Ilirit. Balerini nuk e ka uruar Sabianin në rrjetet sociale.

Janë hipokritë', Sabiani del nga shtëpia e Big Brother, nuk takon shumicën  e banorëve - FaxWeb

Kuptohet qartë nga ky veprim, se ata nuk janë më siç ka qenë më parë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit