Ndodh në Eurovision! Këngëtari i San Marinos puth kitaristin e tij

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12.05.2022, 23:01

Mbrëmjen e sotme në Torino po zhvillohet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovisionit. Gjatë performancës shpërthyese të këngëtarit të San Marinos nuk munguan as puthjet mashkullore.

Këngëtari 31-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Lauro De Marinis bëri një performancë shpërthyese në skenë por ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve është puthja që ai shkëmbeu me kitaristin e tij. Në një moment teksa këndonte dhe kërcente në mënyrë sensuale ai u afrua dhe puthi kitaristin e tij.

Këngëtari i cili përfaqëson San Marinon me këngën e tij Stripper, kishte zgjedhur edhe një veshje tejet provokative pasi u shfaqe me një dantellë të tejdukshme që i tregonte gjithë trupin.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit