Pamje ekskluzive/ Reperi Fero tenton të rrahë një qytetar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.05.2022, 22:31

Reperi shqiptar i njohur si Fero është përfolur shpesh herë si i përfshirë në përleshje e incidente.

Siç duket, këto nuk kanë përfunduar.

Një lexues i JOQ Kosova ka dërguar një video ku pretendon se Feronit Shabani – Fero sulmon një qytetar dhe tenton ta rrah atë.

"Fero duke e rrah nje qytetar, Fero me X6 e me trenerka. Është burim i sigurt", shkruan lexuesi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit