Mërgimtari nga Kosova vdes tragjikisht në vendin e tij të punës në Gjermani

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.05.2022, 21:00

Besnik Berisha ka ndërruar jetë tragjikisht në vendin e tij të punës në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur familjarja e tij, Vlora Mehmeti – Selimi, e cila ka njoftuar se ai ka vdekur tragjikisht në vendin e punës.

Më tej ajo ka shkruar se varrimi i të ndjerit do të bëhet të shtunën më datë 14 në orën 14:00, në varrezat e fshatit Llukarë të Prishtinës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit