Tetovari pasi i goditi me veturë doli dhe i rrahu dy gra nga Shkupi

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 11.05.2022, 22:07

Më 10 maj 2022 në orën 14 e 50 në stacionin policer Qendër S.J (53) dhe S.K (51), që të dyja nga Shkupi, kanë deklaruar se në parkingun e kompleksit universitar Nënë Tereza në Shkup.

L.P (25) nga Xhepçishtja e Tetovës, pasi i kishte goditur me veturë Golf me tabela regjistrimi nga Tetova ka dalë prej veture dhe i ka sulmuar të dy shkupjanet.

Policia po heton rastin dhe konstaton se është shkelur neni 12 i Ligjit për rend publik.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit