Aksident trafiku në Kamenicë, vdes një person

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 10.05.2022, 11:34

Një aksident me fatalitet është raportuar së fundi nga Policia e Kosovës.

Aksidenti ndodhi në mes një motoçiklete dhe një biçiklete në rrugën Sterzovicë-Kamenicë.

Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit i cili pasi është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ka ndërruar jetë.

Ekipi mjekësor ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Rasti vazhdon në procedurë hetimore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit