Fluks veturash në kufirin Kosovë-Maqedoni e Veriut

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 09.05.2022, 14:47

Vazhdojnë kolonat në vendkalimin kufitar mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut, gjegjësisht në pikën kufitare Bllacë-Hani i Elezit paraditen e sotme pritet rreth 30 minuta për hyrje në Maqedoninë e Veriut.

Kolona ka edhe për dalje nga Maqedonia e Veriut. Nga kamerat e sigurisë shihet se qarkullimi i veturave është i ngadalësuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit