Autobusa të mbushur me qytetarë largohen nga Maqedonia

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 07.05.2022, 20:27

Vazhdon ikja e qytetarëve nga Maqedonia e Veriut drejt Evropës, së fundmi shihen autobusa të shumtë në vendkalimin kufitar në Tabanocë të mbushur me të rinjë të cilët po largohen nga vendi.

Ju sjellim disa pamje që kanë arritur në redaksinë e klanmaqedoni me autobusat e mbushur duke pritur daljen nga kufiri.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit