Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 07.05.2022, 14:56

Pasditen e sotme është regjistruar tërmet me intensitet prej 3,2 shkallëve sipas Rihteri.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 17 kilometra në juglindje të Delçevës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit