Nuk kishin mjaftueshëm të pasme dhe gjoks, roja i klubit nuk lejon 3 vajza 22-vjeçare të futen brenda

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 05.05.2022, 21:28

Tre vajza 22-vjeçare janë bllokuar në hyrje të një pubi të quajtur Shilling, në Ostia të Italisë, sepse ishin “shumë të mbuluara”. Lajmin e raporton Fanpage që shpjegon sesi të rejat ishin ndaluar nga roja pranë hyrjes së klubit i cili u kishte thënë se “Nuk plotësonin kërkesat e duhura fizike për tu futur në klub”, duke i lënë në këtë mënyrë jashtë lokalit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit