Fjala e urtë “del huq”, rrufeja bie në WC

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 05.05.2022, 20:53

Të gjithë e dimë fjalën e urtë që thotë se “Nuk bie rrufeja në... tualet”. Por në fakt duket se rrufeja ka vendosur të na tregojë pikërisht të kundërtën. Kështu në Oklahoma të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një rrufe ka rënë mu në WC e një shtëpie nëpërmjet vrimës së ventilimit. Siç duket nga pamjet, rrufeja jo vetëm që e goditi tualetin, por thuajse e shkatërroi tërësisht atë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit