Villareali trondit Liverpoolin në pjesën e parë, i shënon dy gola

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 03.05.2022, 21:49

Villareali luan sonte ndaj Liverpoolit, teksa kërkon që të përmbysë në “Ceramica” humbjen 2-0 të ndeshjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve.

Sfida ka startuar në orën 21:00 dhe aktualisht ka përfunduar pjesa e parë.

Liverpooli ka bërë surprizën duke udhëhequr 2-0 në fraksionin e parë të ndeshjes, rezultat që e dërgon ndeshjen në shtesë. Të presim e të shohim si do reagojnë anglezët.

LIVE’ Villareal-Liverpool 2-0 03′ Dia, 41′ Coquelin

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit