Besnik i përjetshëm, Tomas Myler rinovon me Bayernin

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 03.05.2022, 17:35

Bajerni i Mynihut ka konfirmuar rinovimin me mesfushorin gjerman, Tomas Myler, i cili do të qëndrojë me ekipin bavarez deri në vitin 2024. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë klubi me anë të një postimi në rrjete sociale, ku tregon gjermanin në dhomën e tij të vjetër të fëmijërisë.

Aty shkruhet:

Tomas Myler do të qëndrojë në shtëpi!”

Kështu, Bajerni hedh poshtë çdo aludim për një largim të mundshëm të Mylerit dhe tani do të provojë të mbajë në ekip edhe sulmuesin, Robert Levandovski.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit