Krim në Korçë! Nëna e lindi dhe e futi në valixhe, humb jetën foshnja

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02.05.2022, 08:56

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Korçë. Mësohet se një grua ka lindur dhe fëmijën e ka futur në një valixhe. Fëmija i sapolindur ka ndërruar jetë brenda valixhes ndërsa ngjajrja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në lagjen 15 të Korçës. Gruaja që ka sjellë në jetë fëmijën jeton e vetme dhe ka probleme të shëndetit mendor.

Vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit