“Çmendet” tifozi i Milanit, tregon organin gjenital në studio pas golit të Leaos

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 01.05.2022, 21:36

Milani arriti sot një fitore madhështore ndaj Fiorentinës. Kuqezinjtë ia dolën që të triumfonin me shifrat 1-0 falë golit të Leaos në minutën e 80 dhe tani kanë mbetur edhe tre ndeshje nga fundi i Serisë A që ekipi i Piolit të shpallet zyrtarisht si kampioni i Italisë.

Kjo ndeshje i ka shkaktuar emocione të forta edhe tifozit më të çmendur të Milanit, Tiziano Crudeli. Menjëherë pas shënimit të golit nga Leao, nisi shpërthimi emocional teksa ka shkuar edhe te pjesëtarët e tjerë të studios duke i tërhequr nga veshjet e tyre.

Në fund Crudeli ka bërë me shenjë nga organet gjenitale teksa i është drejtuar kamerës, ndërsa prezantuesja do t’i tërhiqte vëmendje se transmetimi ishte direkt dhe nuk duhej ekzagjeruar situata.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit