Fryma e fundit, Milani dhe Interi sërish në fushë për titullin

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 01.05.2022, 09:35

Kur duhen edhe katër javë nga fundi i sezonit, lufta për titullin në Serinë A është më shumë e hapur. Milani dhe Interi garojnë, ndërsa Napoli shpreson te matematika, pavarësisht se është një hap mbrapa ekipeve nga Milano.

Sot Interi dhe Milani zbresin sërish në fushë. Interi luan në transfertën e Udineses në orën 18:00, ndërsa Milani pret në shtëpi Fiorentinën në orën 15:00. Kuqezinjtë janë kryesyues me 74 pikë të ndjekur nga Interi me 72. Pra Milani ka fatin e sezonit në dorë dhe nuk i lejohen gabimet. Të shohim kush do ia dalë në fund...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit