“Nuk e duroja dot”/ 60-vjeçari plagos me thikë të riun shqiptar në Itali

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 30.04.2022, 16:09

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali, ku një 60-vjeçar ka goditur me thikë një 29-vjeçar shqiptar. Sipas mediave italiane, pas kësaj shqiptari i është nënshtruar një operacioni në spitalin “Maurizio Bufalini” në Cesena. Fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga ana tjetër, 60-vjeçari i arrestuar u ka thënë hetuesve “Nuk mund të duroja më”. Deri në këto momente nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit