U sulmua nga një ketër, burri përfundon në spital me lëndime të rënda

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28.04.2022, 16:42

Një burrë i moshuar ka përfunduar në spital, pasi është “sulmuar” nga një ketër. Ata mund të duken të lezetshëm dhe të përkëdhelur, por ky ketër rezultoi të ishte shumë më ndryshe.

Për të qenë të drejtë, i moshuari po përpiqej ta mbyste ketrin, kur ky i fundit ndoshta po luftonte thjesht për mbijetesë.

Man In Hospital With 'Significant Injuries' After Being Attacked By Squirrel

Sipas mediave të huaja, nuk dihet se kush e nisi “sherrin”, por përleshja nuk përfundoi mirë as për të moshuarin, por as edhe për kafshën.

78-vjeçari ka marrë lëndime të rënda dhe po trajtohet në spital, ndërsa ketri ngordhi.

Elderly man suffers significant injuries during squirrel attack in Louisiana

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit